Leštění karosérií, konzervace autolaku


Výhodou leštění a konzervace laku je to, že lze zakrýt drobné škrábance, barva vozu je živější a laku se obnoví jeho lesk, který se postupně vytrácí působením slunce a chemických vlivů. Udržíte takto stav a vzhled autolaku dlouhodobě ve vysoké kvalitě.

Leštění či konzervaci laku je vhodné provádět alespoň dvakrát do roka a to hlavně před zimou a po ní z důvodu chemických posypů komunikací, které značně narušují autolak. Lak je potřeba ovšem ošetřit i na léto, kdy je nutné chránit ho před sluncem, asfaltem či ptačím trusem.


Na internetu nás můžete najít pod hesly: HR Reklama, Strakonice, tónování autoskel, autosklo, designové úpravy aut, zatmavení autoskel, fólie na okna, reklama, fólie, carwrap, polepy vozů, celopolepy aut, samolepky, samolepky na auto, polepy výloh, reklamní cedule, potisk textilu, nažehlovací fólie, reklamní textil, polyflex, reklamní polepy, homologované fólie, částečné polepy aut, polepy dodávek, reklamní polepy vozů, reklama pro firmy, fólie Strakonice, instalace autofólií, demontáž autofólií, demontáž fólií, řezaná grafika, instalace reklamy, odborná instalace autofólií, autolak, leštění laku, koroze, oprava koroze, stříkání autodílů, konzervace autolaku, ochrana laku, voskování aut