Polepy vozů

Něco o wrappingové fólii


Jednu z hlavních výhod wrappingových fólií je ochrana karosérie proti poškrábání, vyblednutí a poškození laku. Při poškození fólie lze poničenou část vyměnit ve velice krátké době a udržet tím celkový vzhled vozu ve výborném stavu. Fólie je při správné péči stálobarevná po dobu několika let (toto se liší dle zvolené barvy od 3 do 7 let). Další významnou výhodou je také vzhled vozu. Wrappingová fólie dodá optický vzhled "nového" auta a tím dokáže zvýšit jeho hodnotu. Samozřejmostí je, že je nutné zvolit kvalitní řadu fólie a nevsázet na levné produkty od neznámých a nekvalitních dodavatelů, je třeba se zajímat o značku a kvalitu materiálu, který je Vám na vůz instalován. Na internetu je mnoho obchodů, které nabízejí wrappingové fólie a které si může zakoupit každý, bohužel mnoho z nich má velice nekvalitní lepidlo, které při odinstalaci autofólie jde velmi špatně odstranit, či se dokonce fólie sloupne i s lakem. Další nevýhodou těchto levných fólií je, že velice rychle vyblednou a praskají, špatně drží na karosérii (nebo z ní nejdou odstranit).

Fólie jsou vyrobeny v několika barevných variantách (lesklé, matné, perleťové...), nebo lze na vůz instalovat čirou fólii sloužící pouze k ochraně laku a ne ke změně barvy či vzhledu automobilu.

Při použití kvalitního materiálu a při dobrém stavu laku před instalací wrappingové fólie lze tuto odstranit bez jakéhokoliv poškození původního laku vozu.

Wrappingová fólie ovšem neslouží k zakrytí již vzniklých škrábanců, prohlubní a různých drobných vad a poškození laku.Stejně tak fólie špatně přilne na kor
 Jelikož se jedná o materiál instalovaný na karosérii vozu, veškeré tyto nedostatky zůstanou viditelné i po její instalaci, či se některé dokonce zvýrazní. ozi, kterou je třeba ošetřit, či na kyt (tmel). Tento je nutné dobře přelakovat podkladovým lakem. Po předchozí domluvě lze některá poškození u nás opravit, auto je však potřeba předem vidět.

Polepy vozů provádíme tak, aby při pohledu na vůz nebylo zřejmé, že se jedná o wrappingovou fólii. To znamená, že z venku vozu nesmí nikde být vidět původní barva laku. Fólie je instalována za záhyb karosérie, kde je rovně zaříznuta.

Autofólie je doporučeno ošetřovat voskem či leštěnkou, nepoužívat WAP při nižší vzdálenosti než je 30 cm od vozu - zde hrozí poškození či potrhání fólie. S autem s instalovanou wrappingovou fólií lze jezdit do automyčky na všechny programy.

Příprava vozu před instalací autofólie


Než se vydáte k nám na instalaci wrappingové fólie, je potřeba auto dobře umýt. Ideální je automyčka BEZ VOSKU. U nás je následně karosérie ještě jednou omyta a odmaštěna, aby bylo přilnutí fólie co nejlepší a pod materiálem nezůstaly žádné nečistoty.Pokud máte na voze škrábance, korozy a jiné nedostatky, tyto je potřeba opravit.

Na internetu nás můžete najít pod hesly: HR Reklama, Strakonice, tónování autoskel, autosklo, designové úpravy aut, zatmavení autoskel, fólie na okna, reklama, fólie, carwrap, polepy vozů, celopolepy aut, samolepky, samolepky na auto, polepy výloh, reklamní cedule, potisk textilu, nažehlovací fólie, reklamní textil, polyflex, reklamní polepy, homologované fólie, částečné polepy aut, polepy dodávek, reklamní polepy vozů, reklama pro firmy, fólie Strakonice, instalace autofólií, demontáž autofólií, demontáž fólií, řezaná grafika, instalace reklamy, odborná instalace autofólií, autolak, leštění laku, koroze, oprava koroze, stříkání autodílů, konzervace autolaku, ochrana laku, voskování aut