Tónování autoskel

Něco o fóliích

     Fólie, které dnes používáme k tónování autoskel a jiných prosklených ploch, byly původně vyvinuty v 60 letech 20. století pro NASA. Dlouhodobě se hledalo řešení, jak zabránit "skleníkovému efektu" a snížit průnik UV záření skrz sklo a snížit teplotu v interiéru. 3M se stala první společností, která si nechala patentovat protisluneční fólie. Protisluneční fólie se rychle staly oblíbenými mezi lidmi. Různé společnosti začaly vyrábět několik druhů, odstínů a tříd kvality autofólií. Dnes je jich na trhu mnoho.

Na trhu jsou jak vícevrstvé fólie
1) vrstva s kvalitním lepidlem obsahujícím filtr UV záření, které zajišťuje výborné přilnutí fólie ke sklu
2) polyesterová vrstva s tenkou vrstvou kovu, která určí procenta zatmavení a odraží světlo
3) vrstva obsahující polykarbonát, který je vysoce odolný proti odření a poškrábání

tak jsou k dostání fólie bez horní "ochranné" vrstvy.  Tyto lze snadno poškrábat a brzy ztrácí svou barevnost a účinnost. Jdou hůře odinstalovat. Jsou také mnohem levnější.Naše firma používá pouze kvalitní vícevrstvé fólie. Naše fólie jsou homologované a k zatmavení oken dostanete kartu o odborné instalaci a na každé zatmavené sklo atest dle předpisu EHK č. 43, resp. směrnice 92/22/EHS.

Zajímejte se při instalaci fólií o materiál, který je použit na Váš vůz.Proč si nechat instalovat fólie?

Jednou z hlavních výhod tónovaných autoskel je velice výrazné snížení průniku UV záření, a to dokonce až o 98%.  Fólie také zvyšují komfort cestujících - auto se zatmavenými skly se pomaleji zahřívá od slunečního záření, fólie dokáže udržet střepy při rozbití skla a ochrání tak zdraví a životy posádky (nabízíme i bezpečnostní fólie). Důležité pro řidiče je také to, že autofólie snižují odlesky, jelikož odráží slunce a tím se snižuje riziko oslnění řidiče. Interiér vozu se zatmavenými skly je lépe chráněn proti přehřátí a vyblednutí, stejně tak jako proti kráděži. Při využití tmavších odstínů fólie je výhodou nejen vyšší soukromí, ale také to, že není vidět co ve voze převážíte, či co jste si v něm ponechali. Další a nezapomenutelnou výhodou je vylepšení vzhledu Vašeho vozu. Fólii lze odinstalovat či vyměnit.

Ceník tónování autoskel

Ceny jsou uvedeny za instalaci fólie s atesty a kartou o odborné instalaci, od B sloupku dozadu
přední okna + 1 000,- k ceně, s atesty dle předpisu EHK č. 43.
Provádíme i demontáž starých fólií.
Sundání fólie, která nebyla instalována naší firmou je prováděna na vlastní riziko majitele. 


Combi

od  2 800  Kč

Hatchback

od 2 300  Kč

Sedan

od 2 500  Kč

Dodávka

od 3 800  Kč

Na internetu nás můžete najít pod hesly: HR Reklama, Strakonice, tónování autoskel, autosklo, designové úpravy aut, zatmavení autoskel, fólie na okna, reklama, fólie, carwrap, polepy vozů, celopolepy aut, samolepky, samolepky na auto, polepy výloh, reklamní cedule, potisk textilu, nažehlovací fólie, reklamní textil, polyflex, reklamní polepy, homologované fólie, částečné polepy aut, polepy dodávek, reklamní polepy vozů, reklama pro firmy, fólie Strakonice, instalace autofólií, demontáž autofólií, demontáž fólií, řezaná grafika, instalace reklamy, odborná instalace autofólií, autolak, leštění laku, koroze, oprava koroze, stříkání autodílů, konzervace autolaku, ochrana laku, voskování aut