Potisk textilu

Naše firma se zabývá potiskem textilu kvalitní nažehlovací fólií Poli-flex. Výhodou fólie oproti sítotisku je její životnost, elasticita, fólie nepraská a lze ji i po delší době znovu přižehlit přes ochranný papír. Fólie nabízíme v několika barevných provedeních. Primárně se zabýváme řezanou grafikou (písma, loga, obrázky..), ale samozřejmě pro Vás můžeme vyrobit i textil s natištěnou fotografií.

K potisku používáme textil od firmy Malfini (Adler). Lze si tedy vybrat s velkého množství typů, střihů a barev textilu. Pro menší zakázky máme vždy  nějaký textil skladem, další lze kdykoliv objednat dle přání zákazníka. Při výběru textilu je potřeba vždy kontrolovat tabulku velikostí u každého produktu, za špatně zvolenou velikost textilu naše firma neručí.

U potisku textilu, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu na přání, požadujeme platbu předem (v případě větších zakázek se můžeme domluvit na zálohové platbě části zakázky a následném doplatku při dodání zboží). Toto požadujeme z důvodu následné neprodejnosti zboží, jelikož Váš produkt je vyroben přímo na míru požadavku, který nám sdělíte a zboží v případě nevyzvednutí zakázky je dále neprodejné.

Podle Vašeho požadavku zpracujeme návrh potisku a zašleme Vám ho k nahlédnutí zdarma, provedeme případné úpravy (umístění, velikost potisku). Pokud je třeba návrh složitěji zpracovávat, domluvíme se na ceně.

Na internetu nás můžete najít pod hesly: HR Reklama, Strakonice, tónování autoskel, autosklo, designové úpravy aut, zatmavení autoskel, fólie na okna, reklama, fólie, carwrap, polepy vozů, celopolepy aut, samolepky, samolepky na auto, polepy výloh, reklamní cedule, potisk textilu, nažehlovací fólie, reklamní textil, polyflex, reklamní polepy, homologované fólie, částečné polepy aut, polepy dodávek, reklamní polepy vozů, reklama pro firmy, fólie Strakonice, instalace autofólií, demontáž autofólií, demontáž fólií, řezaná grafika, instalace reklamy, odborná instalace autofólií, autolak, leštění laku, koroze, oprava koroze, stříkání autodílů, konzervace autolaku, ochrana laku, voskování aut